Reklama świetlna

 

Wykonujemy elementy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, które cechują się nowoczesnym wzornictwem i możliwością zastosowania różnorodnych technik produkcji. Całość usług realizujemy kompleksowo od wykonania wybranego nośnika reklamowego w oparciu o przygotowany projekt graficzny po transport i montaż u Klienta.

Kasetony

  • Kaseton „standardowy-klik” to rama aluminiowa z systemem zatrzaskowym. Lico wykonane z tworzywa sztucznego (najczęściej PMMA) wyklejane folią do podświetleń wycinaną techniką ploterową lub folia drukowana techniką solvetową.
  • Kaseton “winylowy” jest produkowany w oparciu o napinające profile aluminiowe, pokryte płótnem winylowym. Doskonale nadaje się do produkcji elementów o długości nawet do 50 m, bez konieczności łączeń na grafice.
  • Kasetony z Dibondu (blacha aluminiowa malowana proszkowo) to rozwiązanie stworzone dla wymagających klientów. Cechuje je bardzo wysoka jakość nieograniczone możliwości indywidualnej obróbki kształtów i powierzchni reklamowej.

Litery świetlne

To bardzo efektowny sposób prezentowania swojej firmy. Do produkcji liter korzystamy z szerokiego asortymentu materiałów takich jak np.: stal nierdzewna, aluminium, tworzywa sztuczne, taśmy alurapid oraz miedź. Produkowane są w wersji standardowej oraz podświetlanej. Oświetlane mogą być: świetlówkami, neonem lub diodami LED. Ta forma reklamy jest popularna wśród osób, które pragną podnieść prestiż i oryginalność wizerunku swojej firmy. Najczęściej wykorzystywane na elewacjach lub szczytach budynków.

Otoki i blendy

Do ich produkcji wykorzystujemy oświetlenie z wykorzystaniem LED, neonów lub tradycyjnego oświetlenia jarzeniowego o podwyższonej trwałości, lico z tworzywa sztucznego, dibondu, płótna winylowego, bądź frezowanego aluminium oraz podkonstrukcje stalowe lakierowane proszkowo lub w oparciu o profile aluminiowe.

Pylony Reklamowe

To elementy zewnętrznej identyfikacji wizualnej, najczęściej wykorzystywanych przy stacjach paliw jako nośnik cen, ale również, w mniejszych wymiarach, jako strzałki kierunkowe lub nośniki informacyjno-reklamowe dla instytucji finansowych i siedzib firm. Standardowo wykonywane w oparciu o konstrukcje stalowe cynkowane ogniowo, z poszyciami (brytami) z blach aluminiowych lakierowanych proszkowo. Niektóre elementy np. logotypy, mogą być wykonane z tworzyw sztucznych i mozliwością wmontowania ich w poszycia pylonu.