DEZYNFEKTOR UV-C

ULTRA-CLEAN

dezynfektor kolko

Dezynfektor UV-C w formie wygodnego box-a wykonanego z tkanin o wysokiej jakości eliminuje w 99,9 % wszelkiego rodzaju mikroorganizmów w tym wirusów, grzybów i bakterii. Dzięki swojej budowie może służyć do powierzchniowej dezynfekcji szerokiego grona produktów: żywności narządzi pracy, kasków, butów, maseczek, kluczy, odzieży, zabawek i wielu innych produktów. Produkt skierowany do szerokiego grona odbiorców indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Promieniowanie UV to rodzaj promieniowania elektromagnetycznego o określonej długości fal. Swoje zastosowanie znalazło w specjalnych sterylizatorach, które są skuteczną bronią w walce z wirusami i bakteriami. Promieniowanie UVC posiada zdolność do niszczenia różnego rodzaju mikroorganizmów. Badania przeprowadzone przez Columbia University Irving Medicinal Center są przełomowym odkryciem w walce z wirusami wywołującymi pandemię. Badania dowodzą, iż promieniowanie o szerokim spektrum długości fal wykazuje dużą skuteczność w niszczeniu bakterii i wirusów. Działanie to spowodowanie jest destrukcyjnym wpływem na wiązania w DNA, dlatego urządzenia emitujące promieniowanie UV stosowane są w szczególności do dezynfekcji różnego rodzaju przedmiotów i urządzeń.

Dezynfektor UV-C znajduje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, medycznych, aptekach, przemyśle spożywczym, przychodniach zdrowia, biurach, lotniskach itp.

Dane techniczne:

Moc: 11W
Zasilanie: 230-240VAC, 50 Hz
Długość fali: 254 nm
Czas ekspozycji: 1 Min
Wymiary zewnętrzne: (WxDxH): 425x335x340 mm
Waga: ok. 3700 g

Ważne informacje: Chroń przed dziećmi, chroń oczy i skórę – nie patrz bezpośrednio na lampę, unikaj kontaktu skóry ze światłem, nie naświetlaj organizmów żywych – zwierząt.

Dodatkowe zalety:

– Polski produkt.
– małe gabaryty po złożeniu, zajmuje niewiele miejsca
– wygodny do transportu
– zastosowano wysokiej jakości lampy oraz statecznika firmy OSRAM
– wykonany z materiałów o wysokiej jakości